sobota 16. dubna 2016

Hrob mé sestry, Robert Dugoni

Na ereading označeno jako bestseller, anotace zajímavá, nevypadá to na klasický - hned od začátku uhodnutelný -  příběh. Což po minulé knize orpavdu potřebuji. 

Anotace:
Tracy Crosswhiteová, detektiv seattleské policie, strávila dvacet let v pochybnostech a otázkách, co se doopravdy stalo s její sestrou Sarah. Opravdu ji znásilnil a poté zabil Edmund House, recidivista žijící ve stejném městě, který byl za tento zločin odsouzen? Tělo se ale nikdy nenašlo. Co když vše bylo ještě jinak? Případ byl sice uzavřen již před lety, ji se ale s výsledky vyšetřování nikdy nesmířila. V Housovu vinu prostě nevěří.
K zásadnímu obratu dochází v okamžiku, kdy je nalezeno tělo Sarah. Tracy je odhodlaná odhalit pravdu stůj co stůj, ale temná a dlouho utajovaná tajemství, která vyplouvají na povrch, Tracy vystavují smrtelnému nebezpečí…


Wow, teď si dokonce všímám, že prý je to The New York Times bestseller a Library Journal knihu zařadil mezi pět nejlepších thrillerů roku 2014. Hm, moje očekvání jsou opravdu vysoko. Jdu vařit kafé a hurá do toho!

Začátek čtení: 16. 4. 2016
Konec čtení:  20. 4. 2016

Recenzi si můžete přečíst tady.

Žádné komentáře:

Okomentovat